Ionic-CARE Triton X6
Ionic-CARE Triton X6 využívá nejúspěšnější koncepce domácích čističek vzduchu na světě. Vyznačuje se minimálními provozními náklady (max. 1,60 Kč denně), absolutně tichým provozem, zdařilým a moderním designem a vestavěným generátorem zdraví prospěšných vzdušných aniontů.
Nákupní košík
0 položek (0 Kč)

Proč čističku vzduchu Ionic-CARE

Ionic-CARE Triton X6 – kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem využívá nejmodernější technologie čištění vzduchu. Jedničkou na trhu se stala díky nulovým výdajům za výměnné filtry, minimálním provozním nákladům, absolutně tichému provozu a zdařilému designu.

Poslední 4 roky bezkonkurenčně nejprodávanější čistička vzduchu v ČR!

Účinnost čištění až 96 %!

Proč čistit a ionizovat vzduch?

  • výrazné zlepšení dýchání
  • odstranění alergenů a prachu
  • ničení virů a bakterií
  • zlepšení pracovní výkonnosti, koncentrace a paměti
  • zkvalitnění spánku
  • snížení krevního tlaku
  • zlepšení nálady, zmírnění depresivních stavů
  • podpora růstu pokojových rostlin

Čištění a ionizace vzduchu – Elixír zdraví a spokojenosti

Víte, proč se u tekoucí vody, v lese nebo na dovolené u moře cítíte tak dobře? Na vině nemusí být pouze nerudný kolega, od kterého si chcete odpočinout, ale vzduch, který v kanceláři dýcháte. Při pobytu v moderním bytě nebo kanceláři nás totiž obklopuje až několikrát znečištěnější prostředí, než je venku.

Skutečnost, že mnohem více času, než kdy dříve, trávíme v uzavřených prostorách, má vliv na prudký nárůst alergií, respiračních i onkologických onemocnění. Prachové mikročástice, smog, chemické výpary z umělých hmot, nábytku a syntetických koberců, bakterie, viry, plísně v kombinaci s monitory počítačů a moderními stavebními materiály vytváří v uzavřených místnostech prostředí škodlivé pro lidský organismus. Aniž si to uvědomujeme, trpí řada z nás tzv. syndromem nemocných budov. Ten způsobuje řadu potíží od bolestí hlavy, nespavosti, alergií, astmatu, chronických onemocnění plic až po těžké deprese či rakovinu.

Jak se tomu bránit a chránit tak své zdraví? Nemáte-li možnost odjet do hor, můžete ovzduší zlepšit umělou ionizací vzduchu. Je prokázáno, že záporné ionty, které produkují ionizátory vzduchu, činí vzduch dýchatelnějším, lehčím, příjemnějším a především zdravějším!